Адреса: 04655, м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г

Графік роботы: з 9:00 до 18:00

рус укр
Онлайн запит
Замовити дзвiнок

(044)228-29-99

(066)963-92-72

(067)316-33-66

(063)787-60-65

Автовикуп

Здійснюємо швидкий, дорогий і максимально комфортний викуп транспортних засобів!

Пропонуємо власникам автомашин будь-яких марок викуп транспортного засобу незалежно від його стану з гарантією надійності угоди. Вам необхідно здійснити Автовикуп в Києві? Потрібно терміново продати старе авто, що знаходиться не в найкращому технічному стані? Необхідний викуп вантажної автомашини? У найкоротші терміни, з оформленням всієї супутньої документації ми здійснимо викуп Вашого авто. При цьому сума буде надана Вам безпосередньо на руки.

Чому з викупом авто має сенс звернутися саме в нашу компанію? Для цього існує як мінімум 10 причин.

 1. Для проведення операції по строковому викупу авто Вам буде наданий наш фахівець. У будь-який зручний для Вас час він здійснить виїзд за вказаною Вами адресою для оцінки авто і проведення його техогляду. Дана послуга надається безкоштовно у будь-який день тижня, в тому числі і у вихідні дні. Таким чином вам не потрібно наймати стороннього оцінювача.
 2. Стан автомобіля практично не грає ролі. Ми викупимо його практично в будь-якому вигляді: після ДТП, битий, згорілий, що потонув і т.п. Здійснюється також викуп кредитних транспортних засобів.
 3. Якщо Ваша машина повністю виведена з ладу, ви все одно маєте можливість вигідно її продати нам.
 4. Існують наступні варіанти викупу:
  - Терміновий викуп авто з підписання договору довіреності - гроші виплачуються негайно.
  - Стандартна купівля-продаж з випискою чековою довідки.
 5. Економія часу на пошуки приватного клієнта в Києві. Крім іншого такий Автовикуп завжди супроводжують ризики, в той час як ми гарантуємо прозорість угоди і повну виплату фінансових коштів безпосередньо після підписання угоди.
 6. Автовикуп здійснюється тільки у законослухняних громадян. Тому проведення угод по машинам з перебитими номерами не розглядається в принципі. Також не здійснюється викуп авто, що знаходяться на момент укладення договору в арешті або заставу.
 7. Ваш автомобіль буде оцінений оптимально, відповідно до його середньоринкової вартістю.
 8. Якщо ви хочете продати авто в терміновому порядку, Вам необхідно за вказаними в контактах телефонами зв'язатися з нашою експертною групою та озвучити параметри вашого транспортного засобу. У перебігу декількох хвилин Ваша автомашина буде оцінена і Ви отримаєте конкретну суму, на яку може розраховувати у разі проведення операції викупу.
 9. Звернувшись до нас, ви звільняєтесь від необхідності пошуку сумнівних оголошень та дзвінком з невідомих номерам. У нас ви завжди зможете отримати на руки оптимальну суму грошей.
 10. Оформлення вашого автомобіля на викуп здійснюється в максимально стислі умови на гнучких умовах і з найбільшою для вас фінансовою вигодою. Сумлінне і прозору співпрацю ми пропонуємо кожному нашому клієнту!

Вам необхідно оформити авто на викуп? Необхідний терміновий викуп легковий або вантажний автомашини?

Тоді прямо зараз набирайте наш номер і повідомте оператору наступні дані:

 • Модель, марка та рік випуску авто;
 • Тип двигуна і тип кузова;
 • Комплектацію автомобіля і тип коробки передач;
 • Стан (аварійність, пробіг тощо) і колір.