Адреса: 04655, м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г

Графік роботы: з 9:00 до 18:00

рус укр
Онлайн запит
Замовити дзвiнок

(044)228-29-99

(066)963-92-72

(067)316-33-66

(063)787-60-65

Автомобіль у власника

Застава автомашини - кредит без зволікань.

У автоломбарді можна максимально швидко отримати необхідну суму грошей. При цьому Вам не доведеться шукати поручителів і оформляти безліч незрозумілих довідок.

Комплекс послуг, пропонований нашою компанією, включає можливість отримання кредиту під заставу автомашини.

Звернувшись до нас, ви поза всяких сумнівів отримаєте потрібну суму під заставу автомашини.

Рішення щодо видачі кредиту по Вашій заявці буде винесено на протязі 60 хвилин. Все, що від Вас потрібно, це звернутися до нас, почекати трохи і отримати гроші. Всього два фактори будуть впливати на рішення по видачі кредиту: технічний стан автомобіля і його середня вартість на ринку.

В особі нашого автоломбарду Ви знайдете не тільки надійного партнера, але, сподіваємося, і друга.
Для отримання коштів Вам буде потрібно пройти через низку нескладних формальностей і зібрати необхідний пакет документів. Таким чином. Ви значно збільшите свої шанси для отримання саме тієї суми, яка Вам необхідна.

Звернувшись в нашу компанію, Ви швидко зрозумієте, що сьогодні реально отримати велику суму без зайвої витрати сил і часу.

Тільки сучасний Автоломбарди може запропонувати своїм клієнтам пакет «Автомобіль у власника». Умови кредиту по даному пакету такі, що після видачі готівки автомобіль залишається у Вашому повному розпорядженні. Інакше кажучи, Ви отримуєте потрібну суму, залишаючи авто при собі! Подібне можливе тільки в нашій компанії!

Наш новий сервіс пакет «Автомобіль у власника» дозволить Вам не залишати свою автомашину на нашій стоянці! Ви без обмежень можете користуватися своїм транспортним засобом!