Адреса: 04655, м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г

Графік роботы: з 9:00 до 18:00

рус укр
Онлайн запит
Замовити дзвiнок

(044)228-29-99

(066)963-92-72

(067)316-33-66

(063)787-60-65

Кредит під заставу авто

Фінансові труднощі легко і швидко можна вирішити за допомогою кредиту готівкою під заставу особистого автомобіля. Звернувшись в Автоломбарди «Альянс», Ви в найкоротші терміни зможете отримати потрібну суму грошей. «Автоломбард Альянс» пропонує надійність і високу швидкість оформлення заявки та видачі грошових коштів.

Для отримання такого кредиту вам буде потрібно мінімальну кількість документів, а супутні формальності не заберуть багато часу.

Висока популярність кредиту під авто в наші дні пояснюється тим, що дає можливість максимально швидко і без зайвих зволікань отримати необхідну суму готівки на руки. Однак будьте обережні, роблячи вибір, в якій з автоломбардів звернутися. Досить велика кількість аферистів орудує сьогодні на ринку описуваних послуг. Чим більша компанія, що займається автокредитуванням, тим вона надійніша, таким є і Автоломбарди «Альянс». Наша чесність і відкритість перевірена не одним роком надійної роботи в сфері кредитування.

У нас Ви отримуєте найбільш вигідні та прийнятні умови. У кожному окремому випадку все розглядається індивідуально. Навіть якщо ваш автомобіль на момент видачі кредиту знаходиться в аварійному стані, можливість отримання Вами коштів залишається досить високою. Крім нашої основної діяльності ми надаємо послуги з викупу Вашого авто з банку, ломбарду та т.п.

Існує також можливість взяття кредиту під заставу автомашини з подальшим її використанням. Навряд чи можна відшукати більш вигідну пропозицію. Тільки уявіть, Ви приходите до нас, ми оформляємо кредит, видаємо вам гроші, а після Ви сідаєте в своє авто і їдете. При цьому від вас не зажадають ніяких супровідних документів для оформлення кредиту. Автоломбард «Альянс» - максимально вигідні та зручні для клієнта умови позики.

До наших послуг досить активно вдаються жителі Києва і області, вони гідно оцінили оперативність та надійність нашого обслуговування. Кредити під заставу транспортного засобу, надавані Автоломбард «Альянс» - це високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід, оптимальні умови, гнучка система виплат.

Вам необхідний серйозний Автоломбарди, який без проблем здатний видати суму під заставу Вашого авто? Вам важливо, щоб угода була максимально надійною і безпечною? Приходьте до нас, і ви залишитеся задоволені!