Адреса: 04655, м. Київ, вул. Старокиївська, 10-Г

Графік роботы: з 9:00 до 18:00

рус укр
Онлайн запит
Замовити дзвiнок

(044)228-29-99

(066)963-92-72

(067)316-33-66

(063)787-60-65

Яку автосигналізацію вибрати?!

23.11.2012

Якщо Ви є власником автомобіля, то Ви не раз замислювалися про його захист. Вибір автосигналізації не так простий, як може здатися на перший погляд. На ринку зараз існує величезна кількість брендів, але як вибрати саме той, який буде задовольняти Вашим вимогам?! Спробуємо навести кілька порад, які допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант.
 
Для початку необхідно визначитися, які саме охоронні функції Вам необхідні від сигналізації? Чи буде достатньо для Вас системи з одностороннім зв'язком або Ви хочете отримувати екстрений сигнал на брелок при спрацьовуванні автосигналізації з двостороннім зв'язком?
 
Потрібно визначитися в тому, які функції є пріоритетними для Вас, а які другорядними? Є водії, які хочуть мати можливість віддаленого запуску двигуна свого автомобіля для того, щоб мати можливість прогріти машину перед її використанням. А є водії, для яких цікаві лише основні вимоги сигналізації, і додаткові опції і сервіс їм не особливо потрібні.
 
Але перед тим, як Ви почнете вибирати автосигналізацію з необхідним набором функцій, Вам потрібно упевнитися в тому, чи будуть сумісні всі ці функції з пристроєм Вашого автомобіля?
 
Дізнайтеся більше про виробника тієї автосигналізації, яка Вам сподобалася. Прочитайте відгуки покупців і майстрів по їх установці, відвідайте форуми, розпитайте друзів, щоб Ви могли зробити власні висновки і дізнатися, які ж представлені на ринку бренди самі надійні.
 
Коли Ви зробите свій вибір вподобаної автосигналізації, довідайтеся її ціну. Ціна на певну модель сигналізації завжди відрізняється у різних продавців. Завжди уточнюйте у магазина терміни гарантії і наявність сервісу з ремонту та встановлення.

Найкраще було б замовляти установку автосигналізації в тому ж магазині, в якому Ви її придбали, так як зазвичай для покупця існує знижка на її встановлення. Так само, якщо Ви вирішите встановлювати сигналізацію самі, уточніть у продавця, як в цьому випадку буде поширюватися гарантія на неї.

Ну от і все, вибір зроблено, сигналізація встановлена і Ваш автомобіль надійно захищений від викрадення!

← Повернутися до списку новин